Тема: Мої іграшки.
Кольори
Цілі:
1. Практичні:
1) повторити і закріпити лексичні одиниці та мовні зразки
з тем «Знайомство», «Моя родина», рахунок 1-10;
2) розвиток умінь і навичок усного мовлення: навчити
розповідати про те,
що маєш, використовуючи мовний зразок: I
have got;
3) ознайомити з новою лексикою з тем «Іграшки. Кольори».
4) формування елементарних навичок аудіювання;
2. Розвиваючі:
розвиток мовних здібностей, уваги, мислення , пам'яті та уяви.
3. Освітні:
вчити учнів мовленнєвої взаємодії з партнерами по
комунікації в малих групах;
4. Виховна.
підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.
Тип уроку: мовленнєвий
Обладнання: комп’ютер, проектор, аудіозаписи пісень “Come and Meet My Family”, “How are you”,
навчальне відео “Maple Leaf Learning”, “ELF Learning”, презентація Power Point, іграшка ведмедика, картки з
цифрами, кольорові картки, зображення українського, британського та
американського прапорів.
Перебіг уроку
І. Початок уроку
1. Організаційний момент.
2. Привітання
Декламування віршика “Good morning to you”
3. Зняття емоційної напруги.
Презентація відеоролика “How are you today?”
Учні висловлюють свій настрій.
4. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
a) Фонетична і мовленнєва зарядка.
(Презентація РР)
До нас в гости завітав кумедний ведмежа Тедді! Давайте його привітаємо!
Тедді дуже любить гратися. Одного дня він побіг до
ігрового майданчику. Втомився, зупинився на півдорозі та голосно дихає.
(Учні повторюють звуки [p]-[t]-[h])
А потів подивився на чудові хмаринки на небі!
(Учні повторюють звуки [w]-[Λ])
б) Тедді хоче познайомитися з вами!
Далі учні ланцюжком повторюють «What is your name?- Nice to meet you!» , тиснуть один одному руку та передають гарний
настрій.
Сьогодні на уроці ми навчимося називати іграшки та їхні
кольори.
II. Основна частина уроку
Активізація лексичного матеріалу тем «Знайомство. Родина»
а) Повторення рахунку 1-10.
Тедді подобаються лічилки, давайте і ми порахуємо!
(Презентація “Let’s count”, під час прослуховування учні викладають картки з
цифрами).
Teddy is six. And how old
are you? – Учні по черзі відповідають.
б) активізація мовного зразку “I have got”.
Давайте розповімо про наші родини!
So, what family have you
got?
Тедді допоможе правильно побудувати відповідь.
(Презентація – конструкція I have got)
в) активізація мовного зразку “Where are
you from?”
До речі, ведмежа – улюблена іграшка багатьох англійських
дітей. Наш Тедді – англієць, про себе він говорить I am from England.
Where are you from? - I am from
Ukraine. Учні відповідають ланцюжком.
г) Гра «Іноземець»
- Назви яких країн ми знаємо англійською? (Ukraine, England, America)
(Декілька учнів за бажанням виконують роль іноземця,
тримають зображення прапору країни, відповідають на запитання решти учнів:
- What is your
name?
- How old are you?
- Where are you from?
-How are you?
2. Фізпауза.
Демонстрація відеоролика “Big,
little….”
3. Знайомство з лексичним матеріалом з теми «Іграшки»
(Демонстрація відеоролика “Toys Vocabulary”)
Тедді приготував розповідь про улюблені іграшки
англійських дітей.
Чи маєте ви також такі іграшки?
Учні відповідають - I have got…
4. Знайомство з
лексичним матеріалом з теми «Кольори»
Наші іграшки різнокольорові! Давайте дізнаємось назви
кольорів англійською мовою!
(Демонстрація відеоролика “Learn colors”. Під час перегляду учні обирають кольорові картки)
5. Релаксація
Презентація: пісня-танець “With my foot I tap” .
6. Тренування лексичного матеріалу.
До речі, прапори країн – теж різнокольорові.
What colour is the Ukrainian
(British, American) flag?
Тедді приніс до вас свої іграшки. Давайте назвемо їхні
кольори!
(Презентація «What color is it?”)
ІІІ. Заключна частина уроку.
Запропонувати учням принести улюблену іграшку.
Рефлексія.
Що вам сподобалося на уроці?
Комментариев нет:
Отправить комментарий